Aviaенски женски лале назад Тери Худи, големини XS - xxxl
Неодамнешно

Aviaенски женски лале назад Тери Худи, големини XS - xxxl

DEN 1.33

Това е достапна

Оваа женска лале за Avia грбот Тери Худи е ваша ставка "It " за сезоната. Разновиден за секое тренингот во или надвор од салата, таа е направена во мек француски тери плетен со опуштено вклопување и прилагодлив аспиратор за влечење. Поглавата на грбот на лале е неочекувана завршница, совршена за прикажување на омилените панталони со јога со висок половината и хеланки. Оставете ја чантата зад себе и ставете го телефонот и клучевите во предниот џеб од кенгур. Изберете од 4 одлични бои, исто така понудени во големини XS - XXXL. Ова ќе биде вашето одење во Худи за сезоната. Не пропуштајте го тоа! Материјал : 42% полиестер / 28% рециклиран полиестер / 25% рајон / 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : средна тежина. Деколте : прикачен аспиратор со прилагодливо влечење. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 преден кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : Француски Тери плетен; грб на лале. Женски лале назад Тери Худи од Авиа.

Основните својства

Додатоци на производот