Француски тост девојки прилагодливи на половината се протегаат слаби панталони
Неодамнешно

Француски тост девојки прилагодливи на половината се протегаат слаби панталони

DEN 1.33

Това е достапна

Дел chinos. Дел слаби панталони. Сите удобни. Овие панталони со двојки ви го даваат она што ви треба. Одете без појас или избркајте ги за да го вклучите вашиот изглед. Половот може да се со големина нагоре или надолу, така што тие се ваш пар, сето училиште. Слабиот крој значи дека можете да ги носите од училиште до каде било. Совет за про : Додадете кошула и џемпер за брзи промени. Директно од коленото надолу; Не премногу опуштено и не премногу слаби. Засилени колена на моќност на цвест до цвест за дополнителна јачина. Прилагодлива половината со затворање на кука и око и патент.

Основните својства

Додатоци на производот