Табела за конзола за ходник за влез во ходникот софа со фиоки за складирање и мебел за домаќинства во долната полица
Неодамнешно

Табела за конзола за ходник за влез во ходникот софа со фиоки за складирање и мебел за домаќинства во долната полица

DEN 2.33

Това е достапна

Опис : Оваа софа табела има класичен изглед, може да биде добар додаток на вашата дневна соба или влегување. Солидна дрвена рамка и нозе, силна и стабилна структура, не е лесно да се оштети. Вие да ги организирате и чувате вашите мали работи. Висока, елегантна и привлечна око, страничната табла може да обезбеди фашиов изглед на вашата соба. Ексумирајте ретро чувство, табелата е удобна за употреба и удобна за чистење. Спецификација : Материјал : Цврст Дрво рамка и нозе + панели MDF.Точноста : Топ полица и долниот полица : 15мм. : 45kg/99.21lbs, долна полица : 18kg/39,68 bs, фиока : 8kg/17.64lbs.note There може да биде малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мали грешки заради различните мерење на рацете. Табела. Табела за конзола за ходник за влегување на ходникот софа со фиоки за складирање и мебел за домаќинства во долниот полица.

Основните својства

Додатоци на производот