Јужен текстил Пинк Ансамбл со дневен дневник, 5 парчиња
Неодамнешно

Јужен текстил Пинк Ансамбл со дневен дневник, 5 парчиња

DEN 942.24

Това е достапна

Додадете малку мека боја и мирно чувство на вашиот легнат со јужниот текстил розов ансамбл. Овој ансамбл за постелнина со дневнички лежишта е современ, мек розов ансамбл за постелнина кој му дава на просторијата чист, едноставен изглед. Овој ансамбл може да координира со секоја шема за украси и да вклучува утешител, здолниште за кревет и три стандардни шами. Сто проценти полиестер. Јужен текстил Пинк Ансамбл со дневен дневник, 5 парчиња : Боја : розова. Современ стил. Ансамбл од 5 парчиња вклучува : 55 "x 97" Утех, 39 "x 75" здолниште со кревети со капка 15 "и 3 x 25" x 30 "стандардни шами. Постелнината на долгиот дел од јужниот текстил е 100 проценти полиестер. Погледнете ги сите постелнини за деца На. Заштедете пари. Liveивејте подобро.

Основните својства

Додатоци на производот