Атлетски работи Девојки Активен четвртина палтовер, големини 4- & плус
Неодамнешно

Атлетски работи Девојки Активен четвртина палтовер, големини 4- & плус

DEN 0.33

Това е достапна

Одличен додаток на нејзините активни денови, овој четврт патент од атлетски дела е изработен со ткаенина за влага за влага и деколте без ознаки за да остане во чекор со вашата девојка на теренот. Стојат јака. Затворање на четвртина патент. Дри-работи ткаенина за влага за влага. Деколте без ознаки. 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Четвртина патент за девојчиња од атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот