Време на празници Рождество дрво виси плакета декор, мудри мажи, бели
Неодамнешно

Време на празници Рождество дрво виси плакета декор, мудри мажи, бели

DEN 1.00

Това е достапна

Чувајте потсетник за денот кога loveубовта на Исус беше донесена во светот прикажан во вашиот дом за сезоната на празници со нашето време за време на празниците, природност што висат на плакетата. Одликувајќи се со рустикални акценти, како што е потресена бела позадина и лесно исцрпена закачалка за јаже, што тематски го одразуваат чувството на стабилноста каде што Исус се родил спарен со силуета на традиционалната сцена на Рождество, овој знак ќе донесе празнични детали и сезонски стил на секој Wallид или врата во вашиот дом. Знакот е комплетен со религиозно чувство отпечатено над сцената на Рождество, на која се вели : „Мудрите луѓе сè уште го бараат, “ за да додадат посебен допир на вашиот украс за домашни одмори. Дозволете му на вашиот дом да стане ваша мала парче мир на земјата со нашето време на одмор мудри мажи Рождество виси плакета декор. Време на празници Рождество дрво виси плакета декор, мудри мажи, бели : wallид подготвен за одмор што виси дома декорација. Празничниот дизајн има силуета на традиционалната сцена на Рождество, придружена со религиозно чувство во кое се вели : „Мудрите луѓе сè уште го бараат“. Конструкција на дрво и рустикални детали ќе создадат топло, поканувачко чувство во вашиот украсен дом. Доаѓа подготвен да виси на wallид или врата со јамка за јаже на врвот. Мерки за знаци 4.7 "W x 0.2" L x 8.7 "H. Достапно по ваш избор на опции за тема и црна и бела боја.

Основните својства

Додатоци на производот