Дрво колиба Шеа шеќер чистач и слива, мл
Неодамнешно

Дрво колиба Шеа шеќер чистач и слива, мл

DEN 0.67

Това е достапна

Уживајте во сладоста на животот со бујниот мирис на дрвјата колиба лише ја навлажнува и ја поправа кожата, нуди придобивки од анти-стареење и ја промовира еластичноста. Масло од авокадо; Брани против слободни радикали и работи за генерирање здрави. Личи; Ја храни и рафинира кожата, истовремено зајакнувајќи ги нивото на хидратација и се бори против слободните радикали. Какаду слива; Природно богат извор на витамин Ц, помага да се забави процесот на стареење. Масло од семе од зелка; Спречува сувост и хидрати да обезбедат здрав сјај, истовремено промовирање на еластичност. Портокалово масло; Ја смирува сувата, иритирана кожа додека помага во поправка на оштетување на кожата. Вечер масло од примароза; Ги регулира масните жлезди на кожата, работејќи на зголемување на еластичноста, борба против брчките и помага во условите на кожата. Масло од семе од макадамија; Поддржува здрави клетки и го намалува влошувањето на кожата. Пакување - рециклирање.

Основните својства

Додатоци на производот