Прекрасен костум за Ноќта на вештерките на мајмуни за новороденчиња
Неодамнешно

Прекрасен костум за Ноќта на вештерките на мајмуни за новороденчиња

DEN 687.84

Това е достапна

Нема мајмуни со ableубовниот костум за новороденчиња. Составен од мека комбинезон со прицврстена опашка, не-лизгачки нозе со мајмуни прсти и слушалки со прицврстени уши и затворање на велкро, вашето малечко ќе биде омилено на следната забава на костумите. Прекрасен костум за Ноќта на вештерките за новороденчиња од мајмуни : Вклучува : Скокни, чизми и аспиратор. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : миење на рацете. Бебешки момчиња '. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Основните својства

Додатоци на производот