Madden NYC мало девојче и голема девојка за борба против дното на дното, големини 13-5
Неодамнешно

Madden NYC мало девојче и голема девојка за борба против дното на дното, големини 13-5

DEN 720.00

Това е достапна

Овие модни чизми се ажурирана и покачена верзија на нашиот борбен подигање за Wonder Nation. Таа ќе го сака мазниот патент PU материјал и ќе го затвори затворањето за лесен пристап и исклучен пристап. Овие чевли се класичен стил со Чаки Луг дно и поставен чорап за удобност. Внатре во патент за лесно вклучување и исклучување. Детали за чипка за каузален стил. Подложен чорап за крајна удобност. Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. Направено во Кина.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: