Персонализирани Томас и пријатели сите во морнарицата Детско момче Поштеда поштеда
Неодамнешно

Персонализирани Томас и пријатели сите во морнарицата Детско момче Поштеда поштеда

DEN 550.88

Това е достапна

Персонализираниот Томас и Пријатели Ол-АБОРД МОАРНИ БОЈОТ ЗА ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ е идеален за поладни денови. Оваа удобна облека има забавно печатење на Томас и пријатели на задниот дел. Лесниот пристап Сплит предни џебови на торбичката даваат место за да ги држите рацете топло или да носите предмети. За посебен допир, персонализирајте го предниот дел на духот за момчиња на мали деца со име, до девет карактери. Ткаенината со мешавина од памук полиестер е издржлива и обезбедува добра изолација за да се загрее во раните пролет или доцните есенски денови. Додека играте напорно или се загрева, предниот патент овозможува брзо оладување без да се соблече јакна. Персонализирани томас и пријатели, сите абноверни морнарички мали деца, zip-up-up oodie : Додадете кое било име, до 9 карактери. Splебови од торбичка со поделба. Свитката за момчиња на мали деца е изработена од мешавина од памук/поли.

Основните својства

Додатоци на производот