Време на одмор со 12-броеви со повеќе броеви предводени Божиќни светла за капење, 16 метри
Неодамнешно

Време на одмор со 12-броеви со повеќе броеви предводени Божиќни светла за капење, 16 метри

DEN 1860.64

Това е достапна

Создадете своја сопствена зимска земја со чудо со време на празник со 12 точки, капејќи ги Божиќните светла. Овие светла имаат 12 цевки на LED светла кои даваат изглед дека лекарите се топат. Обезбедување на одлично осветлување во должина од 16 метри, сетот може да се поврзе со до 2 комплети од истиот истиот модел со конструкција на стринг до жици. Тие можат да се користат во затворено или надвор. Изработена со транспарентна жица за да го комплетирате изгледот на i Cicle, овие божиќни светла што капе лево за лепење се достапни во 3 празнични бои : ладно бело, топло бело и разнобојно. Божиќните светла за празници со 12 точки со кои се казнуваат Божиќните светла се совршени за виси на огради, од дрвја или каде и да сакате да додадете малку Божиќна магија. Време на одмор Внатрешен простор на отворено со 12 бродови за капење на божиќни светла, 16 стапки : Осветлена должина : 11 стапки. Вкупна должина : 16 стапки. Комплетот вклучува 8 цевки од 12 инчи и 4 цевки од 18 инчи на бела жица. Вкупно броење на светлина : 336. Светлата ја поврзуваат низата до жицата. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Достапно во 3 празнични бои : ладно бело, топло бело и повеќебојно.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: