Меридијански мебел Карли сива ткаенина акцент стол
Неодамнешно

Меридијански мебел Карли сива ткаенина акцент стол

DEN 1.67

Това е достапна

Поставете ја вашата соба изглед во средновековно работење со моден пресврт кога ќе го донесете дома овој стол за акцент на ткаенината на карпи. Ова прекрасно парче секако не е wallиден цвет, благодарение на современиот дизајн кој има чиста естетска и смела линии. Ткаенината со сива букла додава текстурирана привлечност и добредојде на мекост, а матната црна рамка и нозете го возат дома, изгледот дали ќе го изберете овој Чаир за канцеларија, дневна соба или некој друг ќош во вашата соба. Меридијански мебел Карли сива ткаенина акцент стол.

Основните својства

Додатоци на производот