Фармерки со Софија од Софија Вергара, кабриолет со кабриолет, до долг миди фустан
Неодамнешно

Фармерки со Софија од Софија Вергара, кабриолет со кабриолет, до долг миди фустан

DEN 415.84

Това е достапна

Список на пролетни желби : Комплетен. Разновидна и елегантна со драпета миди силуета, тоа е побудувачки фустан на Sofia Jeans со конвертибилно деколте за додадени опции за стилизирање. Враќања во топло време повикуваат на нешто женствено и шармантно и овој фустан испорачува со алтернатива надвор од рамо, што е забавно и флерт. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : la lighta de deseos de la primavera está completa. El Vestido con Corpiño de Sofia Jeans Es Versátil y Elegante, con una silueta a media pierna drapeada y un actoce que ofrece opciones de estilo adicionales. Las ocasiones de clima cálido requieren algo femenino y encantador, y este vetido brinda la alternativa sin hombro que es divertida y coqueta. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/100% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Bodycon/Talle Pegado. Должина : MIDI должина; 39-1/4 ”од центарот на задниот врат за големина S/largo медиумска пирна; 39-1/4 “desde el centro de la parte posterior del cuello para la talla pequeña„ s “. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Кратка/манга Корта. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : еластично кабриолет деколте за вклучено или исклучено рамо; чипка исецка на ракави и здолниште; заминат назад; наредени предни каросерии/ескоте елстико пара cubrir o descubrir los hombros; Bordes con encaje en las mangas y la falda; Еспалда Францида; Форро ел Френте дел Вестидо. Bustенски поубав миди фустан со кабриолет деколте од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основните својства

Додатоци на производот