Girlsордах девојки Високиот пораст слаби, големини 5-18
Неодамнешно

Girlsордах девојки Високиот пораст слаби, големини 5-18

DEN 239.68

Това е достапна

Jordorache Girls High Rise Skinny брзо ќе стане омилено девојчиња во нејзината гардероба. Направена во тексас ткаенина за тексас за вистинската количина на удобност и вклопување што добро ќе се спари со кој било врв што го избира. Конструиран во каки боја тексас за класичен изглед. Додавање на конечни допири со традиционалното шиење и трим. Тоа е совршен Jeanан за секоја пригода и целодневно носење. BCI памук. Repreve Polyester. Истегнете тексас. Јамки на појас. Функционални џебови. Затворање на предното копче. Висок пораст на половината. Каки тексас.

Основните својства

Додатоци на производот