Тестото на Ел Сембрадор за колачи, Оз
Неодамнешно

Тестото на Ел Сембрадор за колачи, Оз

DEN 1.67

Това е достапна

Тестото на Ел Сембрадор за колачи е вкусен и едноставен начин за правење свои колачи за мафини во вашата сопствена кујна! Одмрзнете ги овие дискови за тесто и пополнете ги вашите омилени шири, месо или сирење. Печете ги или пржете ги добрите и сервирајте за закуски или коњи на вашиот следен собир. Ел Сембрадор .. де Ло Буено, Ло Мејор! Тестото на Ел Сембрадор за колачи се одмрзнуваат и пополнуваат со омилените шири, месо или сирење. Печете или пржете за чиста вкусност. Одлично како закуска или коњи. Ел Сембрадор .. де Ло Буено, Ло Мејор!?

Основните својства

Додатоци на производот