Чуда нација момчиња дете цврсто цврсто резервоар, големини 4- & хаски
Неодамнешно

Чуда нација момчиња дете цврсто цврсто резервоар, големини 4- & хаски

DEN 207.84

Това е достапна

Супер-мекото и направено со строга ткаенина што се движи со него, тешкиот резервоар за деца на чудо нација е избор за неговиот активен ден. Стил самостојно или слој со својата омилена кошула. Продаден исклучиво на. Екипаж. Без ракави. Цврста боја. Докажано дете тешко : направено во мека, истегната ткаенина што се движи со него за целодневна удобност . 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Цврст резервоар за момчиња од момчињата на Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот