Без граници, јуниори без ракав фустан за миди
Неодамнешно

Без граници, јуниори без ракав фустан за миди

DEN 261.28

Това е достапна

Овој фустан без ракави од без граници е трендовски изглед што мора да го има оваа сезона. Оклоп во стилот на завиткување и квадратно деколте создаваат ласкава, ажурирана силуета совршена за вечери, забави и датуми ноќи. Спарете го со омилените сандали или чизми за пар и подгответе се да се забележите. Достапно во четири комбинации за модни печати. Само на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : 45 "Долга од врвот на рамото. Затворање : пулвер. Ракави : Без ракави. Pебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; здолниште во стилот на завиткување со лагер; детали од о-прстен. Јуниори без ракав фустан од миди од страна на без граници.

Основните својства

Додатоци на производот