Ekena Millwork 2 W 6 H 16 L Garner Woodgrain Timberthane Rafter Tail, подготвен тен,
Неодамнешно

Ekena Millwork 2 W 6 H 16 L Garner Woodgrain Timberthane Rafter Tail, подготвен тен,

DEN 1.33

Това е достапна

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми што трае само неколку минути. Бидејќи тие се изработени од животниот композитен материјал, овие опашки од дрвени дрва не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови што треба да изберете, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом, и ако не, нашиот тим за производство со седиште во САД може да дизајнира и да направи faux Wood Rafter опашка што е совршена за вашиот проект. Десетици популарни стилови на опашка од рафтер, форми и големини. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да ја гребе или заби. Мала тежина и лесна за инсталирање. Непропустливи на природните елементи за трајна издржливост. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: