Дорман 901 - Преден Прекинувач За Прозорец На Страничната Врата На Возачот За Избрани Модели На Нисан одговара изберете: 2000-НИСАН СЕНТРА
Неодамнешно

Дорман 901 - Преден Прекинувач За Прозорец На Страничната Врата На Возачот За Избрани Модели На Нисан одговара изберете: 2000-НИСАН

DEN 1.67

Това е достапна

Прекинувачот за прекин на електричниот прозорец не мора да значи патување до дилерот. Овој прекинувач за електричен прозорец одговара на изгледот и функцијата на оригиналниот прекинувач на возилото. Тој е дизајниран за издржливост и едноставна инсталација на приклучок и играње. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој прекинувач за напојување се вклопува, функционира и одговара на изгледот на оригиналниот прекинувач за совршена замена секој пат. Квалитетна конструкција-произведена од премиум материјали за долг работен век. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Тестиран квалитет-претрпе симулација и тестирање на издржливост за да обезбеди правилно вклопување и перформанси. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Нисан Сентра : 2000, 2001, 2002, 2003. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Основните својства

Додатоци на производот