Напад На Титан: Сезона-Клучен Визуелен Ѕид Постер, 22.375 34
Неодамнешно

Напад На Титан: Сезона-Клучен Визуелен Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.67

Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Напад врз Титан : Сезона 4-Клучен Визуелен 1 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основните својства

Додатоци на производот