Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БР 5Х5. М-БЛК ГРИ-НИЈАНСА, Б002МА17905012Н
Неодамнешно

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БР 5Х5. М-БЛК ГРИ-НИЈАНСА, Б002МА17905012Н

DEN 1088.00

Това е достапна

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб BR002 17 X9 5 X5. 0 M-BLK GRY-TINT-12 MM, BR002 MA17905012 N. BR002 MA17905012 N. 5 X5. 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Основните својства

Додатоци на производот