Сонувачи од деби женски лесен потсмев на вратот со долг ракав џемпер
Неодамнешно

Сонувачи од деби женски лесен потсмев на вратот со долг ракав џемпер

DEN 1.67

Това е достапна

Текстура, пријатно и трендовски, лесно е да се за inубите во сонувачите од џемперот со пуканки на деби. Спарете го со фармерки за полиран, обичен изглед или панталони за фустани за повеќе стил на резолуција. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Исмејувачки врат; Стајлинг на пуловер. Спуштете ги долгите ракави со рамо со разгорени отвори. 100% полиестер. Миење на рацете. Увезени. Женски пуканки потсмев џемпер од сонувачи со деби.

Основните својства

Додатоци на производот