Линон Сорел на отворено средно столче, природно
Неодамнешно

Линон Сорел на отворено средно столче, природно

DEN 1679.84

Това е достапна

Модуларен, користете сами, во парови за да создадете loveубовно седиште или со појавување на без вооружени столици и османлиски парчиња за да создадете свој пресек на софата од оаза. Луксузниот современ стајлинг обезбедува утеха внатре, како и надвор од вашиот двор. Природни готови акациони дрво координираат со перница од ткаенина од сива изведба што удобно се издржуваат до времето. Побарајте агол за појавување за да креирате сегментална софа и што одговара на отоман. Дрво база и ткаенина третирани за да го преживеат времето. Природна боја и сива перница од ткаенина. Завршено е извајано да се заклучи во перница на седиштата и го комплетира изгледот. Седиштето е 30,25 "W x 22,75" D. Капацитет на тежина : 275 фунти. Поставете големина : 28 "H x 30.25" W x 30.25 "D. Потребно е склопување. Висина на седиштето : со перница : 16,25", без перница : 11 ". Димензии на седиштето : 30" W x 21.25 "Д. Заменето е. 275 фунти . бродови во 1 кутија.

Основните својства

Додатоци на производот

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето: