Редовните фармерки на момчињата на Леви, се вклопуваат во фармерки, големини 4-20
Неодамнешно

Редовните фармерки на момчињата на Леви, се вклопуваат во фармерки, големини 4-20

DEN 255.68

Това е достапна

За момчињата кои сакаат удобно вклопување со чиста завршница, фармерките за вклопување во 502 ™ на Леви се дизајнирани пространи на седиштето и бутот со тесни нозе за прилагоден изглед. Затегната тексас ткаенина; Намерно вознемирувачко низ целиот; Текстурирано размахване на горните бутови; Седи под половината; Редовно вклопување преку седиштето и бутот; Малку затегната нога; Традиционален дизајн со 5 џеб; Јамки на ременот; Внатрешен прилагодлив на половината; Ципер лета; Затворање на кука и шипка на големини 0-7x; Предно затворање на копчето на големини 8-20; Грижа : Машинско миење ладно.

Основните својства

Додатоци на производот