Без граници Јуниори секојдневно мета со кратки ракави, пакувања
Неодамнешно

Без граници Јуниори секојдневно мета со кратки ракави, пакувања

DEN 3.00

Това е достапна

Ниту еден секојдневен три пакет на границите не е тројна закана од стил. Супер удобно, со малку вградена силуета, овие памучни мешавини помагаат да ги задржите вашите основи на точка. Носете едно соло за класичен обичен изглед или слој со блејзер или кошула пред копче за повеќе полиран пристап кон вашиот OOTD. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три тимови. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена. Секојдневно ме 3-пакет за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот