Marte предиво обоен фланел целосен сет на сиви ленти
Неодамнешно

Marte предиво обоен фланел целосен сет на сиви ленти

DEN 3.33

Това е достапна

Земете пријатно со овие супер меки предиво обоени фланелни плочи. Неверојатно мекото, дишење фланел ќе ве одржува топло топло и удобно цела ноќ. Овој сет на листови е 100% памучен фланел и машина за перење. Удобност на сите сезони : 135 GSM ткаенина е совршена за секое време од годината. Лесен доволно за летото и доволно пријатна за зимата. Сет вклучува : вграден лист, рамен лист и две перници. Martex предиво обоен фланел целосен сет на сиви ленти.

Основните својства

Додатоци на производот