Време и Тру, фармерки со широки панталони за нозе, 31 ИНСЕАМ за редовни, големини 2-18
Неодамнешно

Време и Тру, фармерки со широки панталони за нозе, 31 ИНСЕАМ за редовни, големини 2-18

DEN 335.04

Това е достапна

Малку ретро, ​​малку модерно и тотално на трендот. Фармерките за широки панталони за жени на Time и Tru имаат ултра-ласкава висока и силуета со широки нозе. Предните и задните џебови ги комплетираат овие ново-омилени фармерки. Достапно во редовни и кратки должини. Само на. Материјал : 58% памук/42% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : . Подигнување и инсејм : 11,5" висок пораст; 31 "inseam (r); 29" Inseam (S). Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 2 предни џебови за цртање и 2 џебови за лепенка имаат најважни работи. Карактеристики : широка нога; плетена половината; јамки на појас. Womenенски широки панталони од панталони од време и Тру.

Основните својства

Додатоци на производот