Трговска марка ликовна уметност Adoreabull Canvas Art by Dean Russo
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Adoreabull Canvas Art by Dean Russo

DEN 2601.60

Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има живописен портрет на симпатично куче. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Основните својства

Додатоци на производот