Пумпа за вода За Тешки Камиони или Други Мотиви Апликации, 125-3190
Неодамнешно

Пумпа за вода За Тешки Камиони или Други Мотиви Апликации, 125-3190

DEN 1.00

Това е достапна

Пумпа ЗА вода ГМБ Пумпа ЗА Вода За Тешки Камиони или Други Мотивски Апликации, 125-3190 : Висококвалитетни заптивки на силиконски вратила што се користат за зголемена издржливост против суровите температури на течноста за ладење. Лежишта произведени во куќата на истите спецификации и дизајн КАКО ОЕМ. 100 проценти истекување и центар-повлечете тестирани за да се обезбеди соодветно склопување. Дизајниран и тестиран за да одговара на притисокот И протокот НА ОЕМ за време на работата. Сите пумпи испорачани со додатоци/дихтунзи потребни за замена. Дополнителни Карактеристики Материјал : Леано Железо.

Основните својства

Додатоци на производот