Охајо уметнички кликови дино
Неодамнешно

Охајо уметнички кликови дино

DEN 1.00

Това е достапна

Краток опис не е достапен OHO1018 Карактеристики : Play Set. Парчиња лесно кликнете заедно за да формирате стотици различни модели од возила до животни до каде било имагинација на корисникот. Создадете Tyrannosaurus Rex, Pterodactyl, Stegosaurus или Triceratops со сетот CLICS Dino. Предложени векови : 7 и повеќе. Вклучува : Вклучува 121 тули, налепници, аксели и брошура за режија на игра. Изградба : Еден блок, шарен градежен систем.

Основните својства

Додатоци на производот