Highgear SmartLite Flanter
Неодамнешно

Highgear SmartLite Flanter

DEN 223.84

Това е достапна

Има реверзибилен глобус; Отстранува од телото за да создаде светло во целост целосно. Highgear Smart Lite Flanter : Целосно наполнет преку USB за 15 часа = 100 часа време на изгореници. 3 минути време на чудак = 8 минути време на горење (2,5х). Dynamo надополнување или USB директно надополнување (вклучен кабел). 2 Режими на светлина : Целосна светлина и светло за зачувување на моќност.

Основните својства

Додатоци на производот