Пате на црниот дроб Подравка Јетнена
Неодамнешно

Пате на црниот дроб Подравка Јетнена

DEN 19.84

Това е достапна

Хрватски фаворит. Во ова може да го најдете вистинскиот вкус на најмекиот свинско црвен црниот дроб, без дополнителна арома. Оригиналниот рецепт за познатата паштета на црниот дроб Подравка е подобрен со цел да ве расипе уште повеќе со најдобриот вкус и распространетост. Нема дополнителна арома, внимателно комбинирани состојки и зачини . Дополнителен квалитет на целосен вкус.

Основните својства

Додатоци на производот