Светска турнеја ГБА Делукс Акустична гитара за гитара
Неодамнешно

Светска турнеја ГБА Делукс Акустична гитара за гитара

DEN 281.44

Това е достапна

Заштитете го вашиот инструмент ефикасно со ставање на Светска турнеја GBA100 Делукс Акустична гитара свирка торба. Се одликува со ентериер што е докажана за гребење, што помага да се заштити деликатната завршница. Оваа црна торба за гитара доаѓа со голем џеб за складирање за да се одржи избор, книги и други различни предмети. Има традиционална лента за рачки и пакувања во стилот на пакет за удобно носење. Оваа торба за свирка на светска турнеја е направена од материјал отпорен на вода ПВЦ, за да помогне да се задржи содржината во суво. Има збир на силни метални патенти со прицврстени метални влечења за сигурен отвор и затворање. Подлогата со висока густина ја штити гитарата од сите страни. Добијте една од овие торби за секоја од вашите гитари и осигурете се дека сите тие остануваат безбедни за време на транспортот и складирањето. Светска турнеја GBA100 Делукс Акустична гитара за гитара : Подлога со висока густина од сите страни. Опфатен со надворешен надворешен материјал, кој е поддржан од вода, ПВЦ. Светска турнеја торба со ситна внатрешност на кордура што е докажана за гребење. Голем џеб за складирање. Традиционална приврзаност за транспорт во стилот на рачката и пакетот. Внатрешен врат, приемник и мост закрпи за да се спречи кинење. Силни метални патенти со метални влечења. Црна торба за гитара со 5-годишна гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот