Ступел Индустрии Модерно Облачно Далечно Сликарство На Брегот На Плажата Уметност Со Бела Рамка Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Никита Јаривала
Неодамнешно

Ступел Индустрии Модерно Облачно Далечно Сликарство На Брегот На Плажата Уметност Со Бела Рамка Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн

DEN 615.84

Това е достапна

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 24 х 1.5 х 30 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Уметничкото Дело Се Однесува На : Море, Океан, Вода, На Отворено, Природа, Крајбрежје, Земја, Сликарство, Брег, Плажа. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Дизајн На Никита Џаривала.

Основните својства

Додатоци на производот