Суперхерој Вител Поп Сет-Јадења -
Неодамнешно

Суперхерој Вител Поп Сет-Јадења -

DEN 2.00

Това е достапна

Птица е. Тоа е авион. Тоа Е Суперхерој Вител Шекерче. Совршен суперхерој роденден третираат овие пијавки, исто така, направи забава подарок торба добрите или ноќта на Вештерките бонбони подароци. Овошните пијавки доаѓаат со хартиени наметки со светли бои за да им помогнат да летаат во акција.● ПРЕКУ ШАЛТЕР * Мешано овошје со вкус на јаболко и цреша• • Поединечно завиткани.* Вклучува 2" пијавки на 3" пластични стапчиња хартиени наметки • * Вкупно ст 7 мл • • Асортиманот може да варира.• Потребно е едноставно склопување.• Без маснотии.* Состојка исхрана алерген и други информации за производот се дадени на нашите Веб-Страници и Мобилни Телефони за референтна цел само без гаранција или застапеност за точноста. Производителите редовно го прилагодуваат своето обележување и се единствено одговорни за точноста на информациите. За општи прашања во врска со овие предмети, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти на 800-228-0475. Птица е! Тоа е авион! Тоа е суперхерој вител поп! Совршен суперхерој партија третираат, овие суперхерој се појавува, исто така, направи забава подарок торба добрите или ноќта на Вештерките бонбони подароци. Секој поп со вкус на мешано овошје, јаболко или цреша од 2 инчи е на пластичен стап од 3 инчи и вклучува разновидна хартиена наметка во боја. Поединечно завиткани. Вкупно ст., 7 мл. Без маснотии. Потребно е едноставно склопување.

Основните својства

Додатоци на производот