Карнаби Кинг Спална Соба Поставена Во Црно Четкано Дабово Дрво
Неодамнешно

Карнаби Кинг Спална Соба Поставена Во Црно Четкано Дабово Дрво

DEN 2576.00

Това е достапна

Обновете ја вашата спална соба или гостинска соба Со Спалната Соба Од 3 Парчиња Карнаби Поставена Во Црно Четкано Дабово Дрво. Секое парче е исечено и слоевито за да се создаде занаетчиска глава и фиоки фронтови кои веднаш удираат во визуелно влијание Со тенки и минимални шини издигнати на заострените нозе, креветот навистина може да направи вашата спална соба да се чувствува лесна и воздушна. Дрвените летви ја обезбедуваат вашата удобност со тоа што дозволуваат воздухот слободно да поминува под рамката на креветот, осигурувајќи дека вашиот душек ја одржува својата свежина и ви дава уште многу години уживање, ова исто така значи дека можете да ја користите оваа рамка за кревет без основа за пружина во кутија. Душеците од хибридна, латекс и мемориска пена се идеални за употреба со кревети на платформа, познато е дека нудат најголема поддршка и удобност. Шармантни и софистицирани, страничните маси остануваат покачени на тенки метални нозе. Овие ноќни маси имаат 2 пространи фиоки и изобилен површински простор за држење на телефонот, светилката, книгите или далечинскиот управувач. Модерната црна четкана завршница на дабовото дрво создава модерна и шикesетика која може да се вклопи во постојниот декор на вашиот дом, стан или стан. Купувањето спална соба заедно помага да се олеснат стресните одлуки за купување одделни парчиња за координација, како и да се знае дека сите парчиња совршено се совпаѓаат! Комплетот За Спална Соба Од 3 Парчиња Карнаби вклучува 1 рамка за кревет на платформа по ваш избор на големина на крал или кралица и 2 ноќни штандови. ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ-ДИМЕНЗИИ НА КРАЛСКИОТ КРЕВЕТ : 47 "H x 79" W x 88 "L / ДИМЕНЗИИ НА НОЌНАТА МАСА : 21 "H x 17" W x 24 " L. СЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 Брачен Кревет, 2 Ноќни Штандови. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ - нашиот комплет за спална соба останува лесен за чистење и одржување. Избришете ја површината надолу со чиста, влажна крпа или користете производи за чистење специјално дизајнирани за тврдо дрво. СЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 Брачен Кревет, 2 Ноќни Штандови. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ - нашиот комплет за спална соба останува лесен за чистење и одржување. Избришете ја површината надолу со чиста, влажна крпа или користете производи за чистење специјално дизајнирани за тврдо дрво.

Основните својства

Додатоци на производот