10ГБАЗА-ЗР СФП+ ЕДЕН РЕЖИМ ЦИЈАН ОЕМ 280-0277-00
Неодамнешно

10ГБАЗА-ЗР СФП+ ЕДЕН РЕЖИМ ЦИЈАН ОЕМ 280-0277-00

DEN 1.67

Това е достапна

Цијан Компатибилен 280-0277-00-Функционално Идентичен 10 GBASE-ZR SFP+ Дуплекс LC Со Еден режим-Програмиран Тестиран и Поддржан во Доживотна Гаранција на САД " ЦИЈАН ОЕМ 280-0277-00 10 GBASE-ZR СФП+ ЕДИНСТВЕН РЕЖИМ ЦИЈАН ОЕМ 280-0277-00.

Основните својства

Додатоци на производот