Наука За Мочниот Меур Јачина За Кучиња, Поддршка На Уринарниот Тракт, Таблети За Џвакање
Неодамнешно

Наука За Мочниот Меур Јачина За Кучиња, Поддршка На Уринарниот Тракт, Таблети За Џвакање

DEN 399.68

Това е достапна

Јачината на мочниот меур за Кучиња содржи прашок од семе од тиква, реманија глутиноза, екстракт од див јам, пила палмето и екстракт од маслиново лист. Комбинацијата на овие состојки поддржува нормално ниво на хормони, бубрежна функција и јачина на мускулите на мочниот меур. Јачината на мочниот меур е безбедна за долготрајна секојдневна употреба. Лаборатории за наука Мочниот Меур Јачина, Додаток За Поддршка на Мочниот Меур За Кучиња, Вкус На Чад, 90 Таблети за Џвакање. Напредна формула. Поддржува здравје и функција на мочниот меур кај стерилизирани и постари кучиња. Помага во контролата на инконтиненцијата со поддршка на мускулниот тонус и силата на мочниот меур. Прашокот од семки од тиква го поддржува здравјето на простатата и мочниот меур. Го зајакнува мускулот на мочниот меур и го поддржува празнењето на мочниот меур. Обезбедува фитоестрогени кои помагаат да се одржи нормалниот мускулен тонус на мочниот меур изгубен поради стерилизација, стареење или пониско ниво на estроген. Вкусна таблета за џвакање со вкус на чад што ја сакаат кучињата!.

Основните својства

Додатоци на производот

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: