Атлетски работи машка двојна плетена маичка
Неодамнешно

Атлетски работи машка двојна плетена маичка

DEN 284.16

Това е достапна

Без оглед на вашите планови за денот, очекувајте да бидете удобни во оваа двојна плетена маичка од атлетски дела. Со лесен стил на пулвер, оваа машка маичка е направена во мека плетена ткаенина. Предниот џеб со странични копчиња за прицврстување безбедно ги држи вашите најважни работи додека сте во движење. Спарете ја оваа маичка со двојно плетените џогери (продадени одделно) за целосен изглед. Материјал : 68% полиестер/28% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Кенгурскиот џеб на предното копче за предно копче ги држи најважните работи. Карактеристики : екипаж; двојно плетено тело; Странични парчиња за лесно движење. Машка двојна плетена маичка од атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот