Нурисон Изрази Убава Цвет Декоративна Област Килим
Неодамнешно

Нурисон Изрази Убава Цвет Декоративна Област Килим

DEN 1.00

Това е достапна

Сопствените предива На Опулон со врвен квалитет на нурисон создаваат густо ткаен и неверојатно луксузен куп со долготрајно задржување на бојата. Современите дизајни, повеќето со рачно врежани линии и богати мешани полиња во боја во голем опсег на нијанси прават разноврсна уметничка "израз" во секој амбиент. Резервни и рационализирани цветови и винова лоза за лизгање даваат софистицирана модерност на секој простор благодарение на текстуралниот двобоен дизајн на размачкана мастило во секогаш совршена црна и слонова коска. Машина ткаени. Потребно е професионално хемиско чистење. Вклучува Врвен квалитет Опулон предива. Моќ-се појави Во Кина.

Основните својства

Додатоци на производот