Вестин Жици Темперамент Одговара изберете: 2009,2015 - ФОРД Ф150
Неодамнешно

Вестин Жици Темперамент Одговара изберете: 2009,2015 - ФОРД Ф150

DEN 1.67

Това е достапна

Контрола на сопирачките Жици Темперамент (65-75292) од Вестин. Надградете го вашето возило со оваа жица за контрола на сопирачките во вестин, која обезбедува брз и лесен начин за инсталирање контролер на сопирачките во фабриката под приклучокот за цртичка. Конекторот во стилот НА ОЕМ ја прави инсталацијата на жиците за контрола на сопирачките прашање на секунди. Обезбедување совршено вклопување за прв пат, овој ремен за жици е само за вас. Сакате да го направите влечењето на приколката побезбедно и полесно? Нема потреба да барате на друго место освен нашиот сеопфатен избор на додатоци за приколки. Без разлика дали сакате да го искористите просторот на вашиот камион во потполност или сте во потрага по сигурни решенија за правилно прицврстување на приколката, го имаме сето тоа. На нашата веб-страница можете да најдете се што ви треба за да го претворите вашиот камион во целосно работен коњ. Сите додатоци за приколки што ги нудиме се направени од реномирани производители кои ги користат најдобрите материјали за да обезбедат нивните производи да обезбедат неспоредлив квалитет и сигурност. Дизајниран да ја издржи најтешката состојба Вестин Жици Се Вклопува Изберете : 2009,2011-2012,2015-2016 ФОРД Ф150 2013-2014 ФОРД Ф150 СУПЕР КАБИНА 2010 ФОРД Ф150 СУПЕРКРУ 2012-2013 ФОРД ФЛЕКС 2012-2015 ЛИНКОЛН МКТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основните својства

Додатоци на производот