Парвез Таџ Аспен Метал Ѕид Уметност
Неодамнешно

Парвез Таџ Аспен Метал Ѕид Уметност

DEN 3.33

Това е достапна

Предизвикајте чувства на чувство и страст со овој отпечаток со топол тон. Прикажувајќи избалансирана мешавина од геометриски дизајни и грануларни честички, ова парче е детално и деликатно. Ова парче е отпечатено на метал, што ги прави боите на уметноста поп. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. ЛИКОВНА УМЕТНОСТ УВ мастило печатење на метал Од Парвез Таџ. Металот ги пука боите и создава блескав трепет – што дава длабочина на просторијата. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Основните својства

Додатоци на производот