Расел Атлетик Машка И Голема Машка Маица Со Долги Ракави, До Големина 3XL
Неодамнешно

Расел Атлетик Машка И Голема Машка Маица Со Долги Ракави, До Големина 3XL

DEN 527.84

Това е достапна

Есенцијалната Маичка Со Долги Ракави На Расел Атлетик за Мажи обезбедува удобност, стил и перформанси за да одговараат на вашиот активен животен стил. Оваа Маица Со долги ракави ја содржи нашата патентирана технологија за отстранување на влага со Моќност, заштита од мирис за да ја одржите ткаенината свежа и рејтинг ОД 30+ UPF за да ве заштити од штетните УВ зраци. Оваа маичка е неопходна гардероба, нудејќи и стил и удобност. Расел Атлетик Машка Маица Со Перформанси Со Долги Ракави : технологијата За Дри-Моќност ја отстранува потта од вашата кожа помагајќи да останете суви. Заштитата од мирис помага ткаенините да бидат свежи од мириси. UPF30+ обезбедува заштита од штетните сончеви зраци. 60% Памук, 40% Полиестер. Расел Атлетик Точка Бр.64 LTTM0.

Основните својства

Додатоци на производот