Моќ Стоп Задниот Десен Дебеломер За Замена На Акции L5537
Неодамнешно

Моќ Стоп Задниот Десен Дебеломер За Замена На Акции L5537

DEN 3.00

Това е достапна

Моќ Стоп Заден Десен Дебеломер За Замена На Залиха L5537 Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде Автоспецијалност На Електричната Станица За Замена На Ое Дебеломер На Сопирачките (Се Продава Поединечно) завртка директно на местото на дебеломер. Дебеломерот и Држачот се повторно произведени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување и ВИСОКА температура ЕПДМ гума за продолжен век на траење. Доаѓа со се што ви треба за да ја завршите работата, вклучувајќи хардвер за инсталација од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки со висока температура. Моќ Стоп Автоспецијалност Ое Замена На Сопирачките Клешти се совршени за потрошувачот свесен за буџетот во потрага по комплетен дебеломер на сопирачката за замена на залихите! Стоп ЗА напојување еден дебеломер на сопирачката за замена на залиха •сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност •тестиран Притисок за да се спречи протекување •Нови завртки за крварење, хардвер и иглички •завртка директно на местото на дебеломер •Одговара : Задно Десно : Фиат 500Х 2018-2016; Џип Отпадник 2018-2015. Стоп ЗА напојување еден дебеломер на сопирачката за замена на залиха •сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност •тестиран Притисок за да се спречи протекување •Нови завртки за крварење, хардвер и иглички •завртка директно на местото на дебеломер •Одговара : Задно Десно : Фиат 500Х 2018-2016; Џип Отпадник 2018-2015.

Основните својства

Додатоци на производот