Родео Детски Чизми
Неодамнешно

Родео Детски Чизми

DEN 0.33

Това е достапна

Нашите Убави Во Западните Родео Чизми На Розова Девојка се најдобри на Запад! Овие чизми се направени од кожа и лесно се лизгаат и исклучуваат со петелки на страните за брзи трансформации. Тие се направени во традиционалниот дизајн на каубојка, со прекрасна розова боја и украсно извезено шиење на врвот и на страните. Тврдиот гумен ѓон е издржлив и изграден да трае, со 1,5 потпетици. Не ограничувајќи се на облекување на костими, вашето мало девојче може да ги носи овие за да го гледа родеото или дури и натпреварите за јавање коњи, каде што сигурно ќе ги импресионира судиите. Вклучува : Чизми.

Основните својства

Додатоци на производот