Каролини Богатства ПРС4024 Ти Жолт Петел Поздрав На Денот Поводник или Држач За Клучеви, Троен, разнобоен
Неодамнешно

Каролини Богатства ПРС4024 Ти Жолт Петел Поздрав На Денот Поводник или Држач За Клучеви, Троен, разнобоен

DEN 415.84

Това е достапна

Каролини Богатства ПРС4024Т68 Жолт Петел Поздрав На Денот Поводник или Држач За Клучеви, Тројни, разнобојни Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

Основните својства

Додатоци на производот