Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1995 - НИСАН МАКСИМА, 2000-INFINITI I30
Неодамнешно

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1995 - НИСАН МАКСИМА, 2000-INFINITI I30

DEN 1.33

Това е достапна

Топчести Тркала Лежишта И Центар Собранието Тркало Лого И Центар Собранието Одговара Изберете : 1995-2002 НИСАН МАКСИМА 1996.2000 - 2001 ИНФИНИТИ I30 2002-2004 ИНФИНИТИ I35 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основните својства

Додатоци на производот