Тони Машка Средна Ширина Елегантна Удобност Кожени Чизми
Неодамнешно

Тони Машка Средна Ширина Елегантна Удобност Кожени Чизми

DEN 959.84

Това е достапна

ВРСНИЧКИ тони машки средна ширина 7 " вратило висина кожени чизми. Овие машки кратки чизми отпорни на вода се со 2,5" блок пета и се одликува со дизајниран кожен горен дел, затворање на патент и максимален надворешен ѓон за зафат на површината, создавајќи елегантен, софистициран и стилски изглед. **За Компанијата** Меѓународна Корпорација За Обувки (Обувки), лоцирана Во Ферфилд ЊУ ЏЕРСИ, започна со производство и трговија на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирана за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24-Часовна Удобност, Врснички, Нејасни и Цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Средна Ширина ОД ФАЗПАЗ. Кожа. Гумен ѓон. 1 Инчен Платформа. 2.5 " Блок Пета. 12 Инчен Обем На Вратило. Отпорен На Вода.

Основните својства

Додатоци на производот