БЕНДИ СМД702А Стоп од Ханивел Полу Металик Диск Сопирачка Рампа
Неодамнешно

БЕНДИ СМД702А Стоп од Ханивел Полу Металик Диск Сопирачка Рампа

DEN 2822.56

Това е достапна

Бендикс диск сопирачка рампа сет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство диск сопирачка рампа сет е за речиси секој автомобил на патот денес. Комплетот за дискови за сопирачки бендикс е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. БЕНДИКС СМД702А Стоп од Ханивел Полу Металик Диск Сопирачка Рампа.

Основните својства

Додатоци на производот