Тајни богатства женски v-врат-врат со кратки ракави плетени PJ сет
Неодамнешно

Тајни богатства женски v-врат-врат со кратки ракави плетени PJ сет

DEN 320.96

Това е достапна

Ова две парчиња Capri PJ сет со врвот на ракав со V-вратот Raglan со детали за чипка нуди класичен стил без компромис за удобност. Мека ткаенина со лесна нега во отпечатоци што привлекуваат очи го прави овој комплет што мора да се има! Совршено и за спиење и за спиење, овој сет е сигурен дека ќе види многу абење. 65% полиестер 35% плетено блокирање на течноста на рајон.

Основните својства

Додатоци на производот